Witaj na stronie poświęconej protetyce stomatologicznej, możesz tu zadać pytanie dotyczące protetyki, techniki dentystycznej i wszystkich rzeczy z tym związanych.
Witaj w serwisie dotyczącym protetyki stomatologicznej. Jeśli pracujesz w protetyce, jesteś technikiem dentystycznym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy.

Kategorie

418 pytań

286 odpowiedzi

2 komentarzy

285 użytkowników

0 głosów
413 wizyt
Czy warto pracować na czarnej gutaperce? Jakie są jej walory?
przez użytkownika

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

1 odpowiedź

0 głosów
Z pewnością ma ona sporo zalet. Ten izomer kauczuku daje dobrą odbitkę pola protetycznego bez specjalnie mocnego naciskania ze strony pacjenta. Jest więc dość komfortowy w użyciu. Dzięki jej dobrej plastyczności pozwala osiągnąć dokładny wycisk. Należy jednak pamiętać o przechowywaniu płytek bez dostępu światła i powietrza, by nie straciła swoich właściwości.
przez użytkownika
...